Stavebný pozemok v absolútnom srdci lesa

7 900 €

Realitná kancelária To pravé bývanie vám ponúka na predaj stavebný pozemok v chatovej oblasti Kátlina (osada Zigovci) v obci Dolná Mariková o výmere 664 m2. Obec Dolná Mariková sa nachádza len 15 km od mesta Považská Bystrica.

Nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí si túžia postaviť vlastnú chalupu v krásnom prostredí pohoria Javorníky, včelára, hubára, poľovníka a pre tých, ktorí chcú ujsť z ruchu mesta. Pozemok sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí listnatého lesa, ideálnom na zber hríbov a lesných plodov. Pozemok je orientovaný na južnú stranu s pekným výhľadom na dolinu a okolité kopce, a preto budete mať dostatok slnka po celý deň.

V lokalite je zavedená elektrina a nachádza sa tu tiež studňa. Na pozemku sa stojí starší objekt s prideleným súpisným číslom, ktorý je možné buď kompletne zrekonštruovať alebo na jeho mieste postaviť novú chatu.

Pozemok sa nachádza v kopcovitom teréne približne 1 km od asfaltovej cesty, ktorá končí v osade Hadoše. Prístup k pozemku je zabezpečený po lesnej ceste vhodnou na peší výstup, prípadne na off-road terénnom vozidle s pohonom 4x4, štvorkolke alebo cross motorke. Peší výstup trvá približne 15 minút.

Cena je 7 900,- EUR.V prípade rýchleho jednania možná DOHODA. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

V prípade vážneho záujmu nás prosím kontaktujete telefonicky na tel. č. 0911 370 501 alebo e-mailom na adrese info@topravebyvanie.sk.

Detaily

Pozemok: 664 m2 Lokalita: Dolná Mariková Ulica: Unnamed Road Mesto: Dolná Mariková Cena: 7 900 € Telefón: +421 911 370 501 Spočítajte si výšku mesačnej splátky
Top