REZERVOVANÉ Pekný pozemok pri lese s výmerou 591 m²

Pozemok v novej lokalite s vybudovanými sieťami a asfaltovou prístupovou cestou.

58 509 €

Realitná kancelária To pravé bývanie ponúka na predaj pekný stavebný pozemok na okraji lesa v Štitároch o výmere 591 m2.

Nehnuteľnosť je ideálna pre rodinu, ktorá túži po peknom pozemku pre svoj rodinný dom v bezprostrednej blízkosti prírody.
Pozemok sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí s krásnym výhľadom. Pozemok je orientovaný na južnú stranu, a preto budete mať dostatok slnka po celý deň. V lokalite je vybudovaná asfaltová cesta a verejné osvetlenie. Priamo pred pozemkom sa nachádza plynová prípojka, elektrická prípojka, vodovodná prípojka a optická sieť. Obec Štitáre má vynikajúcu dostupnosť do mesta Nitra, autom budete v centre mesta za 10 minút. Obec je zároveň v dosahu MHD.

Cena s DPH je 58 509,- EUR.

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

Detaily

Pozemok: 591 m2 Lokalita: Štitáre Ulica: Pod Agátmi Mesto: Štitáre Cena: 58 509 € Telefón: 0902465794 Spočítajte si výšku mesačnej splátky

Galéria

Top