Hrubá stavba rodinného domu len 10 minút od Nitry

Ideálna novostavba pre rodinu, ktorá hľadá blízkosť prírody a zároveň mesta.

132 000 €

Nehnuteľnosť je ideálna pre rodinu, ktorá túži po peknom rodinnom domčeku v bezprostrednej blízkosti prírody. 

Dom je postavený na pozemku o výmere 593 m2. Úžitková plocha domu je 105 m2 s krásnou slnečnou terasou (24m2). Zastavaná plocha domu je 156m2. V dome sa nachádzajú obývacia izba, kuchyňa, tri spálne, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť, špajza a pracovňa. Veľkým plusom domu sú šatník, priestranná slnečná terasa a výborné dispozičné riešenie. Nehnuteľnosť je postavená z kvalitných materiálov: obvodové steny brúsená tehla HELUZ Family 50 hrúbka 500mm, vnútorné priečky brúsená tehla HELUZ 115mm, krbový komín CIKO TEC 200 1×90° s externým prívodom vzduchu, strešná krytina BRAMAC Renova čierna. Dom sa predáva v stave hrubá stavba. Možnosť dodania v stave holodom alebo štandard.

Lokalita
Rodinný domček sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí na okraji lesa. Prístup do domu je zabezpečený po asfaltovej komunikácii (vo výstavbe) s verejným led osvetlením. Priamo pred pozemkom sa nachádza plynová prípojka a optická sieť. Obec Štitáre má vynikajúcu dostupnosť do mesta Nitra, autom budete v centre mesta za 10 minút. Obec je zároveň v dosahu MHD.

Cena za hrubú stavbu (+okná, dvere) s pozemkom 132 000 EUR s DPH. Cena je konečná vrátane právneho servisu. 

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

Tešíme sa na stretnutie s novým majiteľom. 

Detaily

Počet izieb: 4 izby Rozmer: 105 m2 Pozemok: 577 m2 Lokalita: Štitáre Ulica: Ku gáborke Mesto: Štitáre Konštrukcia budovy: tehlová Stav: Novostavba Cena: 132 000 € Telefón: 0902465794 Video:
Spočítajte si výšku mesačnej splátky
Top