REZERVOVANÉ - 1 izbový byt na prenájom Nitra-Klokočina

1 izbový byt na sídlisku Klokočina s výbornou dispozíciou.
380 € / mesiac
  • 1 izb.
  • Byt
  • Nitra
  • Prenájom

Do útulného 1 izbového bytu na Klokočine hľadáme dlhodobého nájomcu. Byt je kompletne vybavený, vhodný k okamžitému nasťahovaniu. 

Dispozícia bytu

V byte sa nachádza samostatná nepriechodná spálňa, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa a samostatná toaleta. Byt má výmeru 38m2. Nachádza sa na 2. poschodí a k dispozícii je aj výťah. 

Vybavenie bytu

V byte bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia. Byt je kompletne zariadený. V spálni sa nachádza posteľ a skriňa.  Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so sporákom, kuchynským stolom so stoličkami, chladničkou a pohovkou. K dispozícii je aj práčka. 

Lokalita

Byt sa nachádza na Čajkovského ulici č. 29 v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sú nákupné strediská, potraviny, poliklinika, lekáreň a zastávka MHD.  Do centra mesta sa autom dostanete len za 7 minút.

Mesačné nájomné je 380 € vrátane energií a internetu. Byt je voľný podľa dohody (jún/júl) a prenajíma sa pre 1 osobu. Vratná kaucia je vo výške 1 mesačného nájmu. 

Máte záujem o obhliadku? Neváhajte nás kontaktovať na tel. č. +421 902 670 917 alebo emailom na adresu info@topravebyvanie.sk.

Detaily

Počet izieb: 1 izba Rozmer: 38 m2 Lokalita: Nitra Ulica: Čajkovského 29 Konštrukcia budovy: panelová Stav: Čiastočná rekonštrukcia Cena: 380 € / mesiac Telefón: +421902670917

Kontaktujte makléra

Galéria

Top