Pozemky v novej lokalite KONOPNICE

Túžite po pokojnom živote na vidieku v blízkosti prírody a zároveň mesta? Užite si dokonalý oddych vo vlastnej záhradke a stále len 12 minút od Nitry. Ceny pozemkov 85€/m2.

Ideálne miesto pre bezstarostný život s vašimi milovanými. Skvelé spojenie do centra Nitry za prácou a kultúrou. 

LOKALITA

Lokalita Konopnice sa nachádza na okraji obce Golianovo so skvelou dostupnosťou do mesta a občianskou vybavenosťou. Rodiny s deťmi poteší škola, škôlka, multifunkčné ihrisko a niekoľko detských ihrísk. Tiež tu nájdete poštu, obchody s potravinami, kvetinárstvo, či pizzériu. V obci je aj zdravotné stredisko s lekármi pre deti a dospelých, zubná ambulancia a lekáreň. 

Developerom projektu je spoločnosť Salve Real Estates a.s., ktorá stojí za viacerými projektami napr. GOLF RESORT NITRA alebo NA ŠVEJARI. 

Krásy prírody môžete obdivovať na romantických prechádzkach po poľných cestičkách, viniciach či v okolí rybníka. Ak máte radšej aktívnejší pohyb využiť môžete novovybudovanú cyklotrasu, po ktorej sa pohodlne dostanete za necelých 20 minút do Nitry alebo za 30 minút do mesta Vráble.
V lokalite budú vybudované inžinierske siete (voda, elektrina, kanalizácia), asfaltové cesty, chodníky, oddychová zóna a detské ihriská.

PONUKA POZEMKOV
Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných domov s výmerami od 500m2 do 1100m2. 
V prípade záujmu možnosť výstavby domu podľa vašich predstáv. 

Cena s DPH je 85€/m2. 

Chceli by ste spoznať lokalitu? Dohodnite si obhliadku a vyberte si svoje nové bývanie. 

Tešíme sa na stretnutie. 

Detaily

Pozemok: 600 m2 Lokalita: Golianovo Mesto: Golianovo Cena: 85 € Telefón: +421 911 370 501 Video:
Spočítajte si výšku mesačnej splátky
Top