Historická drevenica uprostred lesa

Ideálne pre tých, ktorí túžia mať vlastnú chalupu v krásnom prostredí.

99 000 €
Realitná kancelária To pravé bývanie vám ponúka na predaj historickú drevenicu v chatovej oblasti Kátlina (osada Zigovci) v obci Dolná Mariková. Obec Dolná Mariková sa nachádza len 15 km od mesta Považská Bystrica.

Nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí túžia mať vlastnú chalupu v krásnom prostredí pohoria Javorníky, včelára, hubára, poľovníka a pre tých, ktorí chcú ujsť z ruchu mesta.

K drevenici prislúchajú pozemky s výmerou 33 500 m2. Nehnteľnosti sa nachádzajú v tichom a pokojnom prostredí listnatého lesa, ideálnom na zber hríbov a lesných plodov. Pozemok je orientovaný na južnú stranu s pekným výhľadom na dolinu a okolité kopce, a preto budete mať dostatok slnka po celý deň. Možnosť realizovať sa v oblasti údržby ovocného sadu (100 rodiacich ovocných stromov).  Drevenica prešla čiastočnou rekonštrukciou. V lokalite je zavedená elektrina.

Drevenica sa nachádza v kopcovitom teréne približne 1 km od asfaltovej cesty, ktorá končí v osade Hadoše. Prístup k pozemku je zabezpečený po lesnej ceste vhodnou na peší výstup, prípadne na off-road terénnom vozidle s pohonom 4x4, štvorkolke alebo cross motorke. Peší výstup trvá približne 15 minút.

Cena je 99 000,- EUR.V prípade rýchleho jednania možná DOHODA. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

V prípade vážneho záujmu nás prosím kontaktujete telefonicky na tel. č. 0911 370 501 alebo e-mailom na adrese info@topravebyvanie.sk.

Detaily

Rozmer: 78 m2 Pozemok: 33500 m2 Lokalita: Dolná Mariková Ulica: Unnamed Road Mesto: Dolná Mariková Stav: Čiastočná rekonštrukcia Cena: 99 000 € Telefón: +421 911 370 501 Spočítajte si výšku mesačnej splátky
Top