REZERVOVANÉ - 3 izbový byt Zlaté Moravce

Vkusne zrekonštruovaný byt v príjemnom prostredí obklopenom zeleňou a zároveň s ľahkou dostupnosťou k službám.
83 000 €
  • 3 izb.
  • Byt
  • Zlaté Moravce
  • Predaj

Väčšina kupujúcich preferuje vkusne zrekonštruovaný byt v príjemnom prostredí obklopenom zeleňou a zároveň s ľahkou dostupnosťou k službám. Presne tieto kritériá spĺňa trojizbový byt na Rovňanovej ulici v Zlatých Moravciach.

Prečítajte si čím nás tento byt zaujal.

Zelená zóna a služby na skok

Bytový dom je obkolesený vzrastlými stromami, ktoré dodávajú miestu pocit, že ste prišli do parku. Ak máte jedno alebo hoci aj dve autá, večer po práci ich vždy bezproblémovo zaparkujete vedľa bytového domu. Ak sa radšej presúvate prostredníctvom verejnej dopravy, pri vlakovej stanici a autobusovej zastávke ste za 1 minútu. Auto a ani autobus však nebudete potrebovať, pretože všetko potrebné je v pešej dostupnosti, do centra mesta je to chôdzou približne 10 minút.

Lokalitu charakterizuje pokoj, útulnosť a blízkosť základných služieb. Ak sa Vám minie mlieko či mydlo, supermarket a drogéria sa nachádzajú hneď za rohom. Rodičov menších detí poteší najmä škôlka, základná škola, centrum voľného času a detské ihrisko.

Vkusná rekonštrukcia

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere vojdete do priestrannej chodby so vstavanou skriňou. Jednotlivé miestnosti v byte sú usporiadané tak, aby mal každý člen rodiny svoj vlastný „kútik“. Interiér bytu bol vkusne vynovený pred ôsmymi rokmi. Zrekonštruované bolo aj jadro bytu. Každý určite ocení oddelenú toaletu. Byt sa predáva čiastočne zariadený. 

Svetlo a výhľady

Okná sú orientované na juhovýchod a severozápad, čo zabezpečuje v byte dostatok svetla od skorého rána až do neskorého večera. Nakoľko je byt umiestnený na 5. poschodí, je z neho pekný výhľad na pohorie Tríbeč a okolité vinice. Súčasťou bytu je väčší balkón s výmerou 3,8 m2.

Nízke náklady

Bytový dom nie je síce zatiaľ zateplený, mesačné náklady sú však napriek tomu nízke, a to približne vo výške 120 EUR na trojčlennú rodinu.

Charakteristika bytu

ulica: Rovňanova

poschodie: 5/7

izby: 3

výmera: 62 m2

kúpna cena: 83 000,- EUR

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu sprostredkovateľa, kúpnu zmluvu vypracovanú advokátom a správny poplatok na katastri.

Tento byt je ideálny pre tých, ktorí sa nechcú púšťať do zdĺhavej a finančne náročnej rekonštrukcie a zároveň hľadajú byt za primeranú cenu v zelenom prostredí s pešou dostupnosťou k základným službám. 

VIDEO
3D OBHLIADKA

Detaily

Počet izieb: 3 izby   Rozmer: 62 m2 Lokalita: Zlaté Moravce Ulica: Rovňanova Konštrukcia budovy: panelová Stav: Čiastočná rekonštrukcia Cena: 83 000 € Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Galéria

Top