SAMOSTATNÁ NEPRIECHODNÁ IZBA NA PRENÁJOM

SAMOSTATNÁ NEPRIECHODNÁ IZBA NA PRENÁJOM
160 € / mesiac
  • 3 izb.
  • Byt
  • Nitra
  • Prenájom

VÝBORNÁ POLOHA

Nákupné centrum Mlyny, univerzity, mestský park, autobusová a vlaková stanica či pešia zóna, tam všade sa dostanete z bytu za pár minút chôdzou. S takouto výbornou polohou nepotrebujete ani auto. Ak auto máte, nie je problém ho zaparkovať v blízkosti bytového domu.

VYNOVENÝ BYTOVÝ DOM

Byt sa nachádza v bytovom dome, ktorý všetci Nitrania poznajú ako Stračia nôžka. Bytový dom je zateplený, obnovená bola aj strecha, okná, balkóny a vchody. Samozrejmosťou je nový výťah.

ZREKONŠTRUOVANÝ BYT

Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla približne pred 10 rokmi. Pri rekonštrukcii bytu bola zmenená dispozícia bytu z dvojizbového na trojizbový. Byt sa nachádza na treťom poschodí a je orientovaný na západnú stranu. Výmera bytu je 55 m2. Byt má jeden veľký balkón.

CENA NÁJMU ZA SAMOSTANTÚ IZBU

1. SAMOSTATNÁ NEPRIECHODNÁ IZBA (9 m2)

Mesačné nájomné je 160 € vrátane energií a internetu. Izba je voľná ihneď. 

2. SAMOSTATNÁ NEPRIECHODNÁ IZBA (15 m2)

Mesačné nájomné je 180 € vrátane energií a internetu. Izba je voľná ihneď.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás prosím kontaktujte telefonicky na tel. č. 0911 370 501 alebo e-mailom na adrese info@topravebyvanie.sk


3D OBHLIADKA

Detaily

Počet izieb: 3 izby   Rozmer: 8 m2 Lokalita: Nitra Ulica: Štúrova Stav: Čiastočná rekonštrukcia Cena: 160 € / mesiac Telefón: +421 911 370 501 Na stiahnutie:  Pôdorys bytu  

Galéria

Top