PRENAJATÝ 1- IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM S PARKOVACÍM MIESTOM

Moderný 1 izbový byt s parkovacím miestom
450 € / mesiac
  • 1 izb.
  • Byt
  • Nitra
  • Prenájom

Poďte s nami nájsť To pravé bývanie v Nitre!

VÝBORNÁ POLOHA A BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE

1-izbový byt na prenájom sa nachádza na Potravinárskej ulici v Nitre v lokalite Čermáň. Potraviny, bankomat, pošta či rýchle občerstvenie sú v bezprostrednej blízkosti bytového domu, autobusová a vlaková stanica, zastávka MHD a ostatné služby sú pár minút chôdzou. S takouto výbornou polohou nepotrebujete ani auto. Ak auto však máte, nie je problém ho zaparkovať na vyhradenom parkovacom mieste. Ak preferujete prepravu na bicykli, tento bez problémov schováte do pivnice na prízemí bytového domu. 

 

NOVÝ BYTOVÝ DOM

Byt sa nachádza na 4. poschodí novostavby bytového domu s výťahom. K bytu patrí južne orientovaná terasa plná kvetov s výmerou až 5 m2. Úžitková plocha celého bytu je 40 m2.

 

KOMPLETNE VYBAVENÝ BYT

Byt sa prenajíma kompletne zariadený moderným nábytkom a doplnkami. V izbe sa nachádza veľká rohová rozťahovacia sedacia súprava, smart TV a vstavaná skriňa. Kuchynská linka je vybavená chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, indukčnou varnou doskou, rúrou, kávovarom a umývačkou riadu. V kúpeľni je veľkorysý sprchový kút a práčka. Jednoducho stačí prísť a nasťahovať sa. 

 

VÝBORNÝ POMER CENY A KVALITY

Mesačné nájomné spolu s energiami, internetom a televíziou je vo výške 450,- EUR za celý byt vrátane pivnice a vyhradeného parkovacieho miesta. Byt je voľný od 01.10.2021. Kaucia je vo výške 2 mesačných nájmov. Majiteľ bytu preferuje 1 nájomcu a uzatvorenie zmluvy aspoň na 1 rok. 


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nás prosím kontaktujete telefonicky na telefónnom čísle +421 911 370 501 alebo e-mailom na adrese info@topravebyvanie.sk.

Detaily

Počet izieb: 1 izba Rozmer: 40 m2 Lokalita: Nitra Ulica: Potravinárska Stav: Kompletná rekonštrukcia Cena: 450 € / mesiac Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Top