3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

0 € / DOHODOU
  • 3 izb.
  • Byt
  • Chrenová
  • Predaj

Väčšina kupujúcich preferuje bývanie v príjemnom prostredí obklopenom zeleňou a zároveň s ľahkou dostupnosťou k službám. Presne tieto dve kritériá spĺňa trojizbový byt na Ulici Ľ. Okánika v Nitre. Prečítajte si čím nás tento byt zaujal.


Zelená zóna a služby na skok

Bytový dom je obkolesený vzrastlými stromami, ktoré dodávajú miestu pocit, že ste prišli do parku. Ak máte radi šport, na nábreží pri rieke si môžete kedykoľvek zabehať. Zastávky MHD a prímestskej dopravy sa nachádzajú do 5 minút chôdzou. Auto a ani autobus však nebudete potrebovať, pretože všetko potrebné je v pešej dostupnosti, napríklad na námestie je to približne len 9 minút. Lokalitu charakterizuje pokoj, útulnosť a blízkosť základných služieb. Ak sa Vám minie mlieko či mydlo, supermarket a drogéria sa nachádzajú hneď za rohom. Rodičov menších detí poteší najmä škôlka, základná škola, detské dopravné ihrisko.


Svetlo a výhľady

Okná v byte sú orientované na juhozápad, čo v byte zabezpečuje dostatok svetla od skorého rána až do neskorého večera. Nakoľko je byt umiestnený na 12. poschodí, je z neho pekný panoramatický výhľad na Nitru a okolie. Súčasťou bytu je veľký balkón.


Priestor pre vlastnú rekonštrukciu

Byt má veľkorysú výmeru 78 m2 a nachádzajú sa v ňom 3 izby, kuchyňa, špajza, chodba, kúpeľňa a oddelená toaleta. Keďže je byt v pôvodnom stave, ako kupujúci máte možnosť preniesť Vaše myšlienky a nápady na rekonštrukciu do praxe. Na inšpiráciu si pozrite aj naše návrhy na prerobenie bytu vo fotogalérii. V byte sú plastové okná. V bytovom dome boli opravené stupačky a vymenený výťah.


Charakteristika bytu

Lokalita: Ľ. Okánika, Nitra

Poschodie: 12/13

Izby: 3

Výmera: 78 m2

CENA: DOHODOU

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu sprostredkovateľa, kúpnu zmluvu vypracovanú advokátom a správny poplatok na katastri.

Detaily

Počet izieb: 3 izby Rozmer: 78 m2 Lokalita: Chrenová Ulica: Okánika 4 Mesto: Nitra Konštrukcia budovy: panelová Stav: Pôvodný stav Cena: 0 € / DOHODOU Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Galéria

Top