3 izbový byt na Čermáni

129 000 €
  • 3 izb.
  • Byt
  • Nitra
  • Predaj

 Poďte sa s nami pozrieť na priestranný trojizbový byt v Nitre v lokalite Čermáň.


Vyhľadávaná lokalita

3 izbový byt na predaj sa nachádza na Potravinárskej ulici v Nitre. Potraviny, bankomat, pošta, detské voľnočasové centrum, škola, škôlka či rýchle občerstvenie sú v  blízkosti bytového domu, autobusová a vlaková stanica, zastávka MHD a ostatné služby sú pár minút chôdzou. S takouto výbornou polohou nepotrebujete ani auto. Ak auto však máte, nie je problém ho zaparkovať pri bytovom dome. Ak preferujete prepravu na bicykli, tento bez problémov schováte do pivnice. Exit Nitra – juh z rýchlostnej cesty R1 je vzdialený len 3 minúty.


Zrekonštruovaný byt a zateplený bytový dom

Byt prešiel pred trinástimi rokmi rekonštrukciou, pri ktorej bola prerobená kúpeľňa, toaleta, elektrické rozvody, okná a podlahy. Byt má veľkorysú výmeru 84 m2 a nachádzajú sa v ňom 3 izby, kuchyňa, špajza, chodba, kúpeľňa a oddelená toaleta. Súčasťou bytu je veľký balkón. Nakoľko bol bytový dom v roku 2019 zateplený, náklady sú približne 150,- EUR / mesačne.


Tri vychytávky

Zaujímavou vychytávkou bytu je centrálny vysávač, ktorý určite ocení každá poriadkumilovná gazdiná. Vaše cennosti si môžete bezpečne uložiť v zabudovanom trezore. Osobitosťou bytu je aj priestranný šatník pre celú rodinu.


Charakteristika bytu

Lokalita: Potravinárska, Nitra

Poschodie: 1/7

Izby: 3

Výmera: 84 m2

Kúpna cena: 129 000,- EUR


Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu sprostredkovateľa, kúpnu zmluvu vypracovanú advokátom a správny poplatok na katastri.

Detaily

Počet izieb: 3 izby Rozmer: 84 m2 Lokalita: Nitra Ulica: Potravinárska 21 Cena: 129 000 € Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Galéria

Top