REZERVOVANÉ-DOM S VEĽKÝM POZEMKOM NA ZOBORI

Rodinný dom na Jeleneckej ulici v Nitre
329 000 €
  • 4 izb.
  • Rodinný dom
  • Nitra
  • Predaj

 Hľadáte rodinný dom vo vychytenej lokalite Nitry? Možno ste ho práve našli.


Skvelá adresa

Rodinný dom sa nachádza v mestskej časti Nitry – Zobor. Lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do centra mesta mestskou hromadnou dopravou, nakoľko autobusová zastávka je v bezprostrednej blízkosti nehnuteľnosti. Vaše autá si môžete bezproblémovo zaparkovať v garáži, v prístrešku alebo na spevnených plochách vo dvore, kam sa ich pohodlne zmestí aj sedem. Ak sa budete chcieť prejsť pešo, zo Svätoplukovho námestia to bude mať domov len 20 minút. Do kopca sa však až tak nezadýchate, pretože nehnuteľnosť je v nižšej časti Zobora. To ale neuberá na pekných pohľadoch na Pyramídu a na mesto.


Praktický dom

Rodinný dom bol postavený v roku 1975 a čiastočne zrekonštruovaný v roku 2006. Rozloženie miestností v dome je veľmi praktické a po menších úpravách môže dom splniť vaše predstavy o modernom bývaní. Na prízemí sú umiestnené vstupná chodba a hala, kuchyňa so špajzou, obývačka, kúpeľňa a priestranná spálňa. Detská časť domu s dvomi izbami a so samostatnou toaletou je situovaná v podkroví. Dom je čiastočne podpivničený. Celková plocha všetkých troch podlaží je v súčte 220 m2. Každý určite ocení štyri klimatizačné jednotky a krb. Ak si pred nasťahovaním budete chcieť dom trošku zrenovovať, môžete začať okamžite, pretože dom je vyprataný a ihneď dostupný.


Rekreačný a funkčný zároveň

V prednej časti pozemku je udržiavaný trávnik spolu s ovocnými stromami, napríklad marhuľou, slivkou, mandľou či čerešňou. Za domom stojí skleník, altánok, murovaný záhradný domček a zopár koreňov viniča. Vínko si môžete spracovať vo vínnej pivnici priamo na pozemku. Počas letných dní sa budete môcť zrelaxovať v bazéne s priemerom 4,5 metra, ktorý je vyhrievaný tepelným čerpadlom.


Pozemok s potenciálom

Pozemok má sám o sebe nepochybne obrovský potenciál. Vďačí za to svojej polohe, rozlohe až 1 165 m2 a prístupu z dvoch rôznych komunikácií. Samotný pozemok je z tohto dôvodu dobrá investícia, keďže ho možno rozdeliť na dve časti – jednu časť s výmerou 615 m2 s rodinným domom a druhú časť ako separátny stavebný pozemok s výmerou približne 550 m2. Na pozemku sú vybudované prípojky ku všetkým inžinierskym sieťam.


Charakteristika nehnuteľnosti

Lokalita: Zobor, Nitra

Výmera pozemku: 1 165 m2

Počet izieb v dome: 43D OBHLIADKA

Detaily

Počet izieb: 4 izby   Rozmer: 220 m2 Pozemok: 1165 m2 Lokalita: Nitra Konštrukcia budovy: tehlová Stav: Čiastočná rekonštrukcia Cena: 329 000 € Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Top