BYT PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE

2 izbový byt na Ulici Petra Pázmaňa v Šali
84 500 €
  • 2 izb.
  • Byt
  • Šaľa
  • Predaj

Hľadáte zrekonštruovaný byt v Šali pripravený k nasťahovaniu? Vitajte!


Lokalita na jednotku

Byt sa nachádza na Ulici Petra Pázmaňa v Šali. Keďže sa jedná o lokalitu takmer v úplnom centre, všetky obchody, banky, školy a škôlky a ostatné služby sú v pešej dostupnosti. Vybehnúť k Váhu vyvenčiť psíka alebo na kávu so známymi na pešiu zónu nemôže byť snáď už ani jednoduchšie.


Máme radi tehlu

Hlavnou devízou bytového domu je skutočnosť, že sa jedná o tehlovú stavbu. Preto ak si pustíte hlasnejšiu hudbu, nemusíte sa báť, že zobudíte suseda vo vedľajšom byte, ktorý je po nočnej zmene. Hoci má tehla výborné izolačné vlastnosti, bytový dom je navyše aj zateplený. Zaizolovaná a opravená je tiež strecha.


Pekná rekonštrukcia

Majitelia v byte uskutočnili postupne viacero rekonštrukčných prác, napríklad stropy znížili sadrokartónom, ďalej vymenili stupačky, elektroinštaláciu a okná a tiež položili nové dlažby a parkety. Byt bol pôvodne trojizbový, predčasom však boli dve izby spojené, čím vznikla nadštandardne veľká obývačka. V prípade potreby nie je vôbec zložité miestnosti jednoducho opäť rozdeliť sadrokartónovou stenou. Výmera bytu je 64 m2. V súčasnosti je byt vyprataný a ihneď obývateľný.


Charakteristika bytu

Lokalita: Petra Pázmaňa, Šaľa

Poschodie: 3

Izby: 2 s možnosťou 3

Výmera: 64 m2

Kúpna cena: 84 500,- EUR


Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu sprostredkovateľa, kúpnu zmluvu vypracovanú advokátom a správny poplatok na katastri.

3D OBHLIADKA

Detaily

Počet izieb: 2 izby   Rozmer: 64 m2 Lokalita: Šaľa Ulica: Petra Pázmaňa Konštrukcia budovy: tehlová Stav: Kompletná rekonštrukcia Cena: 84 500 € Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Galéria

Top