Bývanie vedľa lesa

Novostavba rodinného domu na skok od Nitry
235 000 €
  • Rodinný dom
  • Štitáre
  • Predaj

Prestavte si, aké to musí byť úžasné, keď sa ráno zobudíte pri otvorenom okne na zvuky prírody. Večer po práci zas môžete upokojiť Vašu myseľ pohľadom na zelené stromy a prírodu. Jednoznačne aj takéto výhody má sused s menom les.
V obci Štitáre, len 10 kilometrov od Nitry pre Vás postavíme 4-izbový rodinný dom na pozemku s výmerou až 770 m2. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite dostupnou po novej asfaltovej prístupovej ceste s verejným osvetlením. Zastávka MHD je vzdialená iba 5 minút chôdzou. Dom bude okrem elektriny a vody napojený aj na plyn a optickú sieť. Vykurovanie bude zabezpečené prostredníctvom energeticky výhodného tepelného čerpadla. Rodinný dom bude rozdelený na nočnú časť orientovanú na severovýchod a na dennú časť orientovanú na juhozápad smerom k lesu. Dve väčšie spálne budú mať výmeru 13,5 m2 a detská izba 10 m2. Obrovskou výhodou rodičovskej spálne je samostatná kúpeľňa. Obývačka spojená s kuchyňou majú spolu výmeru 35 m2. Ak preferujete radšej samostatnú kuchyňu, je ju možné od obývačky bez problémov oddeliť. Z obývačky bude vstup na priestrannú terasu s výmerou 30 m2 a do záhrady. Celková zastavaná plocha domu vrátane terasy bude 160 m2.
Na stavbu domu použijeme výlučne kvalitné a rokmi overené materiály, napríklad tehly značky Heluz alebo trojkomorové okná značky Salamander. Stavbu dokončíme do stavu holodom s možnosťou dokončenia na kľúč.
Cena nehnuteľností je 235.000,- EUR. Uvedená cena je konečná, pričom zahŕňa províziu sprostredkovateľa, vypracovanie kúpnej zmluvy advokátom, úhradu správneho poplatku na katastri a taktiež aj hypotekárne poradenstvo.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 911 370 501 alebo na info@topravebyvanie.sk.

Detaily

Rozmer: 160 m2 Pozemok: 770 m2 Lokalita: Štitáre Ulica: Ku gáborke Mesto: Štitáre Konštrukcia budovy: tehlová Stav: Novostavba Cena: 235 000 € Telefón: +421 911 370 501 Na stiahnutie:    

Galéria

Top