Pozemok s kamennou pivnicou pri Leviciach

„Sen každého vinára“. Aj takto by mohol znieť názov tohto inzerátu.
42 000 € / 42000
  • Pozemok
  • Krškany
  • Predaj

Nenápadný pozemok neďaleko Levíc v dedinke Krškany nás rozhodne prekvapil. Ani nás nenapadlo, že tu objavíme „Sen každého vinára“. Aj takto by mohol znieť názov tohto inzerátu, ale nechceme vás obmedzovať pri nápadoch ako využiť tento priestor s veľkým potenciálom.

Táto kamenná pivnica pôvodne slúžila miestnym obyvateľom na celoročné uskladňovanie potravín. Žiadne špeciálne technológie, ale zdravý sedliacky rozum pri jej výstavbe zabezpečil, že si zachovala výbornú klímu až dodnes. Teplota v pivnici počas leta je približne 10 stupňov.


Investičná príležitosť

Svojimi rozmermi vytvára priestor aj pre investičnú príležitosť. Šírka pivnice je približne 4,5 metrov a dĺžka 16 metrov. Pozemok, na ktorom sa pivnica nachádza má výmeru 1345 m2, je rovinatý a situovaný v centre obceJedná sa o stavebný pozemok, na ktorom si môžete postaviť aj rodinný dom. Dostanete sa k nemu po asfaltovej ceste a všetky siete (elektrina, voda, plyn) sú priamo na pozemku. Je už na vás, či sa rozhodnete zrealizovať podnikateľský plán alebo si budete degustovať vínko so svojimi blízkymi ako páni. Na pozemku sa nachádza 10 ročná drevená chatka.


Lokalita

Tiché a príjemné prostredie plné zelene. Výborná dostupnosť do mesta a za službami. Obec Krškany sa nachádza len 9 km od Levíc a do centra mesta sa dostanete za pár minút. Aj širšie okolie má rozhodne, čo ponúknuť. Neďaleko sa nachádza napríklad obec Brhlovce známa skalnými obydliami vytesanými do tufu, termálne kúpalisko Santovka s liečivou vodou alebo vodný mlyn v Bohuniciach.


Cena

Cena 42 000,- EUR . Veríme, že si nájde správneho majiteľa, ktorý ocení aj kamennú pivnicu a vdýchne je nový život.

 

Základné informácie

Lokalizácia: Krškany-Levice

Výmera pozemku: 1345m2, rovinatý

Výmera pivnice: 72m2+vstupná chodba

Siete: voda, elektrina, plyn

Na pozemku sa nachádza aj menšia drevená chata: 29m2


Detaily

Pozemok: 1345 m2 Lokalita: Krškany Mesto: Levice Cena: 42 000 € / 42000 Telefón: +421 911 370 501

Kontaktujte makléra

Top