Zdieľať  

To pravé bývanie: Úspešný predaj a kúpa nehnuteľností na dosah ruky

Túžite vykročiť v ústrety väčšiemu životnému rozhodnutiu a neviete ako na to? To pravé bývanie je tu pre vás a pomáha s predajom či kúpou príbytku snov.

Čo sme vlastne zač?

Náš tím tvoria kvalitní realitní makléri, ktorí pristupujú ku každej nehnuteľnosti individuálne. Sústredíme sa na vyzdvihnutie kvality, pripravujeme priestor na predaj a v prípade záujmu vám pomôžeme správne zacieliť požadovanú propagáciu príbytku.

Zakladáme si na profesionálnom prístupe

Kvalita v každom ohľade je u nás vždy na prvom mieste. Už od prvého stretnutia bazírujeme na profi a serióznom prístupe ku každému klientovi. Mnohí z nich sú na dané nehnuteľnosti citovo naviazaní, preto si uvedomujeme potrebu priateľskej, citlivej a zároveň odbornej komunikácie. Vašu nehnuteľnosť dokážeme pripraviť tak, aby oslovila čo najviac zmyslov potenciálneho kupujúceho.

Príprava interiéru na fotenieMarketing šitý na mieru

Medzi dôležité aspekty našej firemnej filozofie patrí aj efektívnosť predaja. Pre našich klientov vytvárame marketingové stratégie na mieru. Sme neustále v centre diania a snažíme sa uchopiť všetky najnovšie trendy, aby sme mohli neustále vytvárať aktívny dopyt. Zakladáme si na vytvorení dobrej reklamy, pretože tvorí neodmysliteľnú súčasť kvalitnej prezentácie nehnuteľnosti. Samozrejmosťou sú aj smart videoprehliadky, ktoré bezpochyby patria ku komunikácii prostredníctvom nových médií. 


Objektivita ako základ spolupráce

Pri inzerovaní ponúk kladieme dôraz na pravdivosť údajov a nezamlčiavanie detailov. Sme si vedomí zodpovednosti voči našim klientom, preto im poskytujeme vždy všetky informácie, ktoré potrebujú pre ďalšie rozhodovanie. Spolupracujeme dokonca s advokátskou kanceláriou, ktorá pomáha dotiahnuť detaily do úspešného konca.

Developerské projekty

Hľadáte nový pozemok, prípadne sa chystáte pustiť do stavby nového rodinného domu? Pre nás žiaden problém. V portfóliu máme aj developerské projekty, na ktorých spolupracujeme so skúsenými investormi. 


Ak v najbližšej dobe plánujete predať nehnuteľnosť, prípadne hľadáte nové bývanie, neváhajte si s nami dohodnúť stretnutie. Konzultácia je bezplatná a my pevne veríme, že vám pomôžeme zhmotniť želaný výsledok.

Top